NOVAMANIA s.r.o. je internetový obchod, ktorý sa špecializuje na dovoz a predaj kvalitných, kreatívnych a jedinečných stavebníc pre deti od 5 rokov. Stavebnica, ktoré sú v predaji na našom eshope musia spĺňať niekoľko požiadaviek, no základnou je, že nie sú v predaji v bežných obchodoch. Nakoľko sú vyrábané v krajinách ako Nemecko, Kanada a USA ide o jedinenčné produkty.

Laser Pegs je unikátna Lego  a Magformers kompatibilná stavebnica podsvietená Led diódami s nepretržitou svietivosťou 11rokov. Deti milujúce Lego majú jedinečnú možnosť si svoje stavby osvetliť a premeniť ich tak na kúzelnú krajinu. Stavebnice sú v predaji iba cez eshop Novamania a Biliardshop.
Hračka sa stala bestsellerom a vyhrala množstvo cien, medzi inými sa stala i hračkou roku. Za všetkým bol vynález Johna Capriolu z Floridy. Práve on prišiel s nápadom osvetliť stavebnicu Laserpegs. Deti ju dnes používajú nielen ako hračku ale i ako svietidlo do izby, keď sa boja zaspávať potme.

Teifoc stavebnica je určená pre malých aj veľkých stavebníkov bez rozdielu veku. Krajina výroby: Nemecko. Tehličky sú pálené , vodeodolné a veľmi kvalitné repliky skutočných tehál. Stavebnice je možné medzi sebou rôzne kombinovať a tak vytvárať dalšie naprosto originálne a jedinečné stavby. Pokiaľ chcete postaviť niečo iné , ponorte stavebnicu na 4 – 5 hodin do vody, malta sa rozpustí, tehličky sa očistia a usušia. Potom sa s tehličkami môžete hrať znova a znova.
Stavebnica je predovšetkým hračka, ale svoje uplatnenie nájde aj v ďalších sférach designu ako je napríklad kvetinové a zahradné aranžmá, modelárstvo, projekty stavieb atď. Je vyrobená z prírodných materiálov a je zdravotne nezávadná.

Stavebnice EITECH sú konstrukčné stavebnice, kompletne vyrábané v Nemecku. Súčiastky sú vyrobené z plastov a kovu. Vyznačujú sa vysokou kvalitou a bezpečnosťou.
Mladším aj starším deťom s pomocou stavebnice priblížite svet techniky a hravou formou precvičíte motoriku, technickú predstavivosť a naučíte ho základy elektrotechniky. Stavebnice eitech sa používajú i pri výučbe na školách. Uznanie si zaslúžia ako v radách rodičov, tak i učiteľov a odbornej verejnosti.
Všetky diely sa dajú vzájomne kombinovať. Spojujú sa krížovými šróbmi. Montáž je rýchla, jednoduchá a výsledná stavba dobre drží. Súčasťou balenia sú i nástroje. S touto stavebnicou sa zabavia všetci, ako začiatočníci, tak i pokroočilí. Eitech doporučujeme pre deti od 5 rokov. Zo stavebníc je možné postaviť množstvo modelov. Od jednoduchších až po repliky známych svetových stavieb. Všetky diely sa dajú vzájomne kombinovať. Mladí inžinieri sa zoznámie sa typmi rôznych pohonov.

Puzzle Eurographic sú tlačené v Kanade a vyrábané v USA. Sortiment zahrňuje viac ako 200 rôznych motívov. Texty používané na obrázkoch sú v latinčine, angličtine, francúštine, španielčine a nemčine. Puzzle Eurographic prinášajú zábavu spojenú s výučbou, podporujú jemnú motoriku a umenie sústrediť sa pri skupinovom či samostatnom skladaní puzzle.
Bližšie informácie www.novamania.sk